Baudot Sidnejas festivāli


Austrālija ir pazīstama ar saviem festivāliem, un jūs gatavojaties atrast, ka jebkurā reģionā Austrālijā gandrīz jebkurā gadalaikā jūs varat atrast dažas kopienas festivāli notiek visā reģionā. Šie festivāli ir pārsteidzošs, un ir daudzi tūristi, kas faktiski plānot savu atvaļinājumu ap to, ko festivāli būs Sidnejā laikā noteiktā laika posmā.

Augstākā celtne Sidnejā

Februāris ir arī mēnesis ar daudziem festivāliem, un, ja jūs dodas uz Sidneju februārī, tad jums nebūs vīlušies. Ķīniešu Jaungada festivāls notiek sniedzot unikālu apskatīt ķīniešu kultūru un mantojumu un piedāvā virkni tradicionālo un netiešu pārtiku, ceremonijas, mūziku un mākslas displeji no šīs kultūras.

Debesis Austrālijā kļuvušas asins oranžas

Šajā mēnesī ilgi svinības ir kaut kas, ka vietējie iedzīvotāji un apmeklētāji apskāviens un ceram piedzīvo. Krēslā pie Taronga wraps up marta beigās.

Festivāli ir tikai viens no izceļ apmeklējot Sydney, Austrālija tomēr ir vairāki fantastiski tiem visā katru mēnesi gadā. Plānojot savu brīvdienu ap festivāliem, ka pīķa jūsu interesēs ir jautri veids, kā pievienot nedaudz piedzīvojumu jūsu brīvdienas. Ir daudz, no kuriem izvēlēties, lai pārliecinātos, ka izbraukšana visus Sidnejas festivālos pirms izvēles.

2 thoughts on “Baudot Sidnejas festivāli

  1. It’s really a great and useful piece of information. I am happy that you shared this useful
    information with us. Please stay us up to date like
    this. Thank you for sharing.

Leave a Comment