OpenPlace.lv

Esi atvērts jaunām atklāsmēm!

finanses skirsanas

Ar finansēm saistītas kļūdas, ko nepieļaut šķiroties

Šķiršanās vienmēr ir grūta. Bet tikai tāpēc, ka jūsu dzīve ir nonākusi līdz tam, tas nenozīmē, ka arī jūsu finansēm ir jācieš. Tomēr tas ir tieši tas, kas var notikt, tomēr, ja jūs veicat virkni nepareizu darbību.

Šeit ir septiņas finanšu kļūdas, no kurām jāizvairās, tiklīdz jūs nolemjat laulības noslēgt:

1. Domājat, ka starpnieks aizsargās jūsu finansiālās intereses.

Daudzi no mums domā, ka visas šķiršanās neizbēgami tiek iekļautas episkās, izvērstās cīņās par naudu un īpašumu, kas ir saistītas ar hronisku stresu un draudiem kā filmās, bet šī ir sliktākā gadījuma šķiršanās scenārija Holivudas versija. Reālajā dzīvē, lai gan daudziem pāriem ir pieredze ar ļoti rūgtu šķiršanos, ir taisnība, ka daudzi cilvēki izjūt ka viena attiecību puse mēģinās visu iespējamo, lai izvairītos no nevajadzīgas drāmas. Šie individuālie mēģinājumi ir tāpēc, lai izvairītos no ilgstošas ​​laulības šķiršanas, un parasti tā ir vērsta uz sprieguma samazināšanu. Šiem cilvēkiem šķiršanās starpnieks vai šķīrējtiesnesis ir viens no veidiem, kā panākt mazāku šķelšanos. Starpnieks ir objektīvs laulības šķiršanas speciālists, kurš strādā, lai palīdzētu pāriem sasniegt taisnīgu šķiršanās atrisinājumu. Bet jābrīdina: šāda palīdzība tikai “objektivitātes” dēļ vai mēģinājuma “saglabāt mieru” dēļ parasti ir slikts finansiāls solis, it īpaši, ja pieņem, ka starpnieks darbosies, lai iegūtu intereses tikai jūsu labā. Galvenais mediatora mērķis ir panākt vienošanos, un jebkura piekrišana norēķini nozīmē, ka starpnieks ir paveicis savu darbu. Kaut arī labākie starpnieki dara visu iespējamo, lai pēc iespējas taisnīgāk panāktu iznākumu, jūsu uzdevums ir labi pārrunāt to, kas jums nepieciešams un ko vēlaties. Starpnieks to nevar izdarīt. Tieši tāpēc labākie starpnieki vienmēr iesaka, lai katrai laulības šķiršanas pusei būtu arī savs konsultējošais advokāts.

2. Iegādājieties “labāko” advokātu, ko var nopirkt nauda

Vienīgi tādēļ, ka jums vajadzētu nolīgt advokātu, lai apstrādātu jūsu laulības šķiršanu, nenozīmē, ka jums vajadzētu maksāt par to lielāku summu nekā spējat atļauties. Cilvēki parasti domā, ka dārgāks ir advokāts, jo labāk tas ir. Tas ne vienmēr tā ir. Citi vēlas iegūt visu juridisko spēku, lai pagarinātu procesu vai vienkārši “uzvarētu” par katru cenu. “Šī stratēģija patiešām darbojas lielam advokātam, bet ne labi personai, pret kuru ir vērsta šķiršana. Diemžēl juristi dzīvo pie cilvēku nedrošības, sāpēm un vēlēšanās atriebties, bet tas gandrīz nekad nedarbojas.

3. Kopīgu kredītkartes un aizdevumu uzturēšana

Kad jūs pieliekat punktu attiecībām, jums ir nepieciešams savas finansēs nošķirt pēc iespējas ātrāk – un mēģināt ietaupīt naudu laulības šķiršanas laikā. Viens no iemesliem, kāpēc slēgt kopīgas kredītkartes un kredītus, ir tas, ka katrs no jums būs finansiāli atbildīgs par parādiem, kas radušies, pat ja otra persona ir palielinājusi rēķinus. Pat tad, ja jūsu laulības šķiršana sākas sirsnīgi, lietas var ātri mainīties, kad cilvēki nonāk izdzīvošanas režīmā.

4. Uzstāt turēties pie ģimenes mājām

Eksperti saka, ka turēties pie ģimenes mājas var būt gan finansiāla, gan garīga kļūda. Finansiāli labāk ir pārliecināties, ka jums ir ienākumi, lai atbalstītu ģimenes rēķinus un mājsaimniecību. Paliekot ģimenes mājās, ir arī ļoti grūti pārdzīvot un turpināt dzīvot jaunu dzīvi.

Šie ir pāris no padomiem, kas var noderēt šķiršanās gaitā, lai pieņemtu labākus finansiālus lēmumus vai iznākumu, bet katrs gadījums ir individuāls un tam ir nepieciešama papildus izvērtējums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *