OpenPlace.lv

Esi atvērts jaunām atklāsmēm!

dazadu piegriezumu dzinsa sorti

Augsta vidēja vai zema vidukļa šorti

Jūs redzat šos vārdus katru reizi, kad izvēlaties bikses vai šortus. “Augsti”, “zemi” vai “vidēji”. Ko šie vārdi nozīmē? Kā viņi tiek noteikti? Pats galvenais ir tas, kurš no šiem džinsu vidukļa augumaveidiem ir vislabākais jums un jūsu ķermenim. Ja jums ir neskaidrs šis jautājums, neuztraucieties! Mēs esam šeit, lai Jūs nedaudz par to apgaismotu!

Pirms mēs iedziļināmies, jums varētu rasties jautājums, kā tiek noteikts vidukļa augstums. Augstums ir attālums starp stakles šuves vidusdaļu (tas ir starp jūsu kājām) līdz vidukļa augšējai daļai. Šis augstums atšķiras collās, bet vidējais augstuma mērījums ir no 7 līdz 12 collām (1 colla = 2.54 cm). Pareizs augstums var palīdzēt uzsvērt jūsu aprises un izveidot skaistu siluetu!

Vidēja līmeņa vidukļa augstums (vai “regulārais augstums”.)

To sauc arī par “normālu augstumu”. Šī stila džinsa apģērbi atradīsies aptuveni vienu collu zem nabas. Lielākā daļa džinsa šorti un svārki veikalu plauktos būs šajā vidukļa augstumā. Augstuma mērījums parasti ir 8-12 collas. Daudzām sievietēm tas tiek uzskatīts par ērtāko augstumu.

Padomi:

Vidējs vidukļa augstums ir lieliski piemērots smilšu pulksteņa/pilnīgākai figūrai. Tas palīdzēs glaimojoši uzsvērt jūsu aprises. Tas var arī paslēpt jebkuru jūsu vidusdaļas apgabalu, kas jums nepatīk!

– Kopumā šis stils mēdz piestāvēt visdažādākajiem ķermeņa tipiem, sākot no ļoti slaidām līdz pat apaļīgām meitenēm!

Zems vidukļa augstums

Atšķirībā no vidēja augstuma džinsa svārkiem un šortiem, zemaa augstuma balstīsies uz gurniem. Lai gan mūsdienās tie tiek uzskatīti par “modernu” stilu, zema augstuma džinsa apģērbi debitēja 1960. un 1970. gados. Parasti tie ir no 5 līdz 7 collām augsti. “Īpaši zema augstuma” izmērs mēdz būtu mazāks par 5 collām. Zīmola Heart-fasion “DISTRACTED” ULTRA LOW RISE DENIM SHORTS LIGHT BLUE, ir lielisks piemērs īpāsi zema augstuma šortiem/svārkiem.

Padomi:

-Tev ir sportiska vai puiciska figūra? Zemā vidukļa stils varētu būt ideāls variants, jo tas rada sievišķīgāku siluetu.

-Pērkot zema vidukļa apģērbu, ja iespējams, izvairieties no gaišas krāsas. Gaišie toņi var izjaukt koptēlu. Tumšāks džinsa audums rada modernu, jautru stilu.

Augsts vidukļa augstums

augsta vidukla sorti

Šāda veida augstums atradīsies tieši pie nabas vai pat virs tās. Heart-fashion “CROSS” HIGH WAIST DENIM SHORTS džinsi rada skaistu augsti paceltu siluetu. Tāpat kā zema vidukļa apģērbi, arī augsta vidukļa ir kļuvuši par stabilu izvēli slavenību skapjos, piemēram, tādām personām kā Kima Kardašjana un Selēna Gomeza.

Padomi:

-Augsta vidukļa apģērbs ir lieliski piemērots sievietei ar vieglu, daudzpusīgu stilu. Uzvelciet un sabāziet šortos blūzi vai kombinējiet ar apgrieztu topiņu, un jums būs lielisks, ikdienišķs izskats.

-Augsta vidukļa apģērbs var arī paslēpt jūsu vidusdaļu, par kuru neesat tik pārliecināta, vienlaikus izskatoties gludi!

 

Kad runa ir par jauna stila izmēģināšanu, atvēliet laiku, lai tos izmēģinātu. Jūs varat būt pārsteigta, cik ļoti jums patiks jaunais izskats! Nebaidieties – izmēģiniet kaut ko jaunu!