OpenPlace.lv

Esi atvērts jaunām atklāsmēm!

izklaides iespejas riga

Interesantas izklaides iespējas Rīgā

Mūsu galvaspilsēta ir liela pilsēta, kura ir pilna ar dažādām izklaides vietām un izklaides iespējām. Taču ir arī nedaudz neparastas izklaides vietas, kuras varbūt ne visi ir apmeklējuši vai par tādām dzirdējuši. Ir tāds pasākums kā orientēšanās spēle – Pilsētas labirinti. Šajā spēlē tiek uzdoti dažādi uzdevumi, kurus var atrisināt dažādos veidos izmantojot internetu un dažādas mūsdienu tehnoloģijas. Šī spēle ir noderīga tāpēc, ka iespējams atklāt iepriekš nezināmas un jaunas vietas Rīgā – labs veids kā nedaudz citādāk no jauna iepazīt savu pilsētu. Arī pilsētas viesiem šī spēle varētu būt gana interesanta. Lai varētu izpildīt spēles uzdevumus, būs nepieciešama atjautība, ātrums un uzmanība.

Savukārt Ķīpsalā var izmēģināt klinšu kāpšanu. Tur ir dažādas sienas, pa kurām iespējams kāpt. Ir sienas gan iesācējiem, gan jau pieredzējušiem kāpējiem. Laba atpūtas iespēja, kurā apvienots gan patīkamais, gan arī noderīga fiziskā aktivitāte. Var ar draugiem sarīkot sacensības vai vienkārši pamēģināt ko jaunu un savādāku nekā ierasts. Jump Space Rīga ir salīdzinoši jauna izklaides vieta. Tas būtībā ir milzīgs batutu parks. Tā izmērs ir visai iespaidīgs – 1600 m2. Batuti, protams, ir ne tikai jautri, bet tie var būt arī gana bīstami un traumējoši, tāpēc šajā parkā stingri tiek ievēroti dažādi drošības pasākumi, lai jūs varētu izbaudīt batutus, nevis gūt kādas traumas.

Šo zāli nepārtraukti uzmana speciāli apmācīti instruktori, kā arī paši batuti ir ļoti droši un stabili – tie iztur ļoti lielu slodzi. Ja peintbols jau ir apnicis un gribas izmēģināt it kā kaut ko citu, bet tajā pašā laikā līdzīgu, tad var izmēģināt Airsoft atrakciju. Tajā tiek izmantotas reālu ieroču kopijas, kuras ir patiešām līdzīgas īstajiem kaujas ieročiem. Šādā veidā šo aktivitāti var nedaudz pietuvināt filmām un datorspēlēm. Peintbolā gan ir vieni un tie paši ieroči, kuri nelīdzinās īstiem, tāpēc Airsoft var radīt reālistiskākas izjūtas. Airsoft ieroči darbojas ar elektrību darbināmu mehānismu, un no ieroča tiek izšautas plastmasas bumbiņas. Tās lido ar diezgan lielu ātrumu, tāpēc vēlams ievērot pietiekamu attālumu pirms izšaut no ieroča, jo savādāk paliks diezgan iespaidīgi zilumi. Tiek piedāvātas dažāda tipa spēles – gan dažādas misijas, gan sacensības. Ir gan mierīgas, gan vairāk aktīvas un spraigas versijas, tāpēc katrs var atrast sev ko piemērotu. Ir arī iespēja izmēģināt ko jaunu un nebijuši, jo Airsoft piedāvā vairāk iespēju nekā klasiskais peintbols. Ir pat iespēja simulēt militāras operācijas, kuru darbība var ilgt ne tikai pāris stundas, bet pat vairākas dienas. Ja ir vēlme ko tādu izmēģināt, tad būs vien jāiet uz Airsoft ar saviem draugiem. Varētu būt gana laba izklaide nedēļas nogalei.

Savukārt Wolftrike drifta halle būs lieliska vieta, kur izlādēt emocijas pēc garas darba dienas vai darba nedēļas. Šo halli var apmeklēt jebkurā laikā – nav nepieciešams tam īpaši gatavoties un to plānot. Tā var mierīgi būt arī spontāna ideja. Tur ir iespējams izbaudīt mazliet netradicionālu braucienu, kas nav tas pats kas braukt ar auto vai kartingu. Tur var braukt ar tricikliem, kuri aprīkoti ar elektrodzinēju un var sasniegt ātrumu 50 km/h. Turklāt šie tricikli ir ražoti tepat Latvijā. Šī halle strādā visas nedēļas dienas, turklāt diezgan ilgi – līdz pat 22:00 vai 23:00.