OpenPlace.lv

Esi atvērts jaunām atklāsmēm!

bagatakie sportisti

Bagātākie sportisti pasaulē

Saka, ka dabu katru esot apveltījusi ar prasmēm vienādi, tomēr ne visiem izdodas tos apzināties. Bet tie, kuri šos talantus sevī ir atklājuši, ar šīm dāvanām var nodrošināt sev dzīvē pārticību. Pie šīs grupas noteikti jāpieskaita veiksmīgākie sportisti, kuru unikālās spējas iekasē simtiem tūkstošu dolāru ieņēmumus katru nedēļu un šie ir labāk pelnošākie no tiem.

Leģendārā basketbolista Kobes Braienta karjera jau ir noslēgta, un pēdējais maksājums no līguma ar Losandželosas Lakers, pēc kura Kobem pienācās 25 miljoni dolāru sezonā, jau ir saņemts. Tomēr Melnā Mamba, kas ir viena no daudzajām Kobes iesaukām, nav paēdusi un aktīvi piedalās jaunu peļņas iespēju medībās, sevišķi koncentrējoties uz jaunajiem mēdijiem un izklaides biznesu. Tāpat Braients turpina saņemt aptuveni 40 miljonu dolāru gadā par savu dalību Nike, Mercedes Benz, Sony, Hub lot, Coca – cola, smart cars un daudzās citās reklāmas akcijās.

Rodžers Federers tiek uzskatīts par profesionālā tenisa vienu no visu laiku labākajiem spēlētājiem. Šveicietis ir izcīnījis: 17 uzvaras grand slam turnīros, 27 dalības grand slam finālos un piecas reizes atzīts par gada labāko tenisistu. Šie sasniegumi ne tikai ir saglabājuši Federera karjeras pēdas tenisa rekordu grāmatās, bet arī radījuši vairākas kārdinošas iespējas, ieskaitot reklāmas darījumus ar Nike, Roles, Credit Suisse, Moet & Chandon un daudziem citiem dāsniem uzņēmumiem. 2016. gadā Federers izcīnīja savu lielāko balvu fondu 9 miljonu eiro apmērā, bet kopā ar reklāmas līgumiem un citiem peļņas avotiem, viņš savas karjeras laikā nopelnītās bagātības pārsniedzot 400 miljonus.

Viens no pasaulē bagātākajiem sportistiem ir argentīniešu zvaigzne Lionels Mesi. 1987. gada 24. jūnijā dzimušais pussargs šobrīd pārstāv Spānijas līgas Barcelona krāsas, bet sporta starptautiskajā skatuvē, pārstāv dzimto Argentīnu. Šajās komandās spēlējot, gūtie sasniegumi ir dāsni atalgojuši Mesi ar milzīgu futbolista algu un kārdinošiem reklāmas līgumu piedāvājumiem. No Barcelona futbola komandas Mesī katru nedēļu, līdz 2018. gadam, saņem 256 tūkstošus eiro. Savu kārt gada laikā Mesī nopelnot aptuveni 40 miljonus eiro, un viņa šā brīža kopējā bagātība, pārsniedzot 200 miljonus dolāru. Gandrīz visa Mesī karjera ir pagājusi sāncensībā ar savu portugāļu kolēģi Krištianu Ronaldu, abiem cīnoties par vienām un tām pašām godalgām. Arī sporta finansiālajā pusē ir redzama tieši šo pašu divu sportistu cīņa, futbola lielākajiem līgumiem tiekot parakstītiem ar vai nu Mesi, vai Ronaldu parakstu.

Madrides Real pussargs Krištianu Ronaldu ir pasaulē pelnošākais sportists. Saskaņā ar viņa šā brīža līgumu, portugāļu superzvaigznei pienākas gandrīz trīssimt tūkstoš eiro ik nedēļas, nākamo divu gadu laikā. Kopā ar atalgojumu par Coca-cola, Samsung, Nike un daudziem citiem reklāmas projektiem, kuros izmantots Ronaldu vārds un līdzība, futbolista ikgadējie ienākumi sastāda 40 miljonu eiro, bet viņa kopējās bagātības pārsniedzot 300 miljonus. Ronaldu ir vairākkārtējs prestižu godalgu ieguvējs ieskaitot 2009. gada FIFA labākais spēlētājs, Eiropas Zelta buča ieguvējs 2008., 2011. un 2015. gadā un 2016. gada labākais internacionālais sportists Espy žūrijas uztverē. Pateicoties šiem sasniegumiem, simpātiskajai ārienei un teicamam sniegumam laukumā, Ronaldu ir ap sevis sapulcējis pasaulē lielāko sociālo mēdiju sekotāju pūli, apsteidzot tuvāko sportistu par 250 miljoniem sekotāju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *