OpenPlace.lv

Esi atvērts jaunām atklāsmēm!

aerify atjaunosanas zabaki

Cik efektīvi ir Aerify limfodrenāžas zābaki?

Vai Aerify limfodrenāžas rehabilitācijas zābaki ir vērti? Lūk, viss, kas jāzina

Jau gadiem ilgi profesionāli sportisti, lai paātrinātu atkopšanās ātrumu un uzlabot sniegumu, izmanto kompresijas zābakus un bikses. Tādas NBA zvaigznes Lebrons Džeimss un Kevins Durants izmanto šo tehnoloģiju, lai spētu rādīt labāko sniegumu pat pēc 35 gadu atzīmes, tāpat to dara arī daudzi NFL spēlētāji. Bet augstās cenu zīmes uzdod jautājumu vai šiem rehabilitācijas zābakiem ir jēga ikdienas sportistiem? Vai šie zābaki strādā? Lūk, kas jāzina.

Vispirms, kas ir atveseļošanās zābaki?

Atveseļošanās zābakos izmanto paņēmienu, ko dēvē par periodisku pneimatisko kompresiju un kas sākotnēji bija paredzēts, lai ārstētu pacientus, kuri cieš no limfedēmas, dziļo vēnu trombozes (DVT) vai plaušu embolijas (PE). Tagad tie ir kļuvuši par ierastu lietu sporta zālēs un fizskās terapijas kabinetos, lai palīdzētu sportistiem atbrīvoties no vielmaiņas atkritumiem no ķermeņa pēc grūtiem treniņiem. Pēdējā laikā lielākie zīmoli sākuši piedāvāt patērētāju versijas lietošanai mājās.

tās darbojas?

Lai gan dizaini katrā zīmolā atšķiras, to uzbūve ir līdzīga: pumpis ar gaisu piepilda piepūšamo zābaku pāri, sākot no potītēm un pamazām virsoties uz augšu. Jaunākie zābaki piedāvā desmitiem režīmus un stiprības līmeņus. Teorētiski šāda veida dinamiskā kompresija palielina asins plūsmu uz nogurušiem muskuļiem, izskalojot nevēlamos toksīnus, kas dabiski rodas, izveseļojoties un mazinot iekaisumu no maziem muskuļu plīsumiem.

Vai ir kādi citi ieguvumi?

Uzlabota asinsrite, samazināts iekaisums un samazināts atveseļošanās laiks ir galvenie iemesli, kāpēc gan profesionāli, gan amatieru sportisti izvēlas limfodrenāžas atveseļošanās zābakus. norāda daži ārsti, arī zīmoli, kas pārdod zābakus, tie piedāvā arī citus labumus lielāku elastību, zemāku muskuļu sāpīgumu un labāku traumu profilaksi.

Ko saka zinātne?

Lūk, kur viss kļūst dīvaini. Pneimatiskās kompresijas efektivitāte ir labi izpētīta medicīnas jomā, ekspertiem lielākoties piekrītot, ka atveseļošanās zābaki palīdz pacientiem, kas slimo ar limfedemu vai DVT (citiem vārdiem sakot, cilvēkiem ar kompromitētu asinsriti). Bet ar veseliem indivīdiem , teiksim, elites sportistiem savas spēles galotnē? Atkarīgs no , kam tu jautā.
Kopumā atveseļošanās zābaki ir ērti lietojami, viegli uzglabājami un to efektivitāte ir patiešām jūtama.
Kādā 2018. gada pētījumā, kas publicēts Starptautiskajā vingrošanas zinātnes žurnālā, konstatēts, ka atveseļošanās zābaku lietošana ikdienā ievērojami samazinājusi muskuļu pietūkumu un citas sekas, ko rada atveseļošanās.Bet kādā citā pētījumā, kas nupat pērn tika publicēts tajā pašā žurnālā, konstatēts, ka pneimatiskā kompresija, to lietojot veseliem mācību priekšmetiem, nedeva lielu labumu atveseļošanā.

Kur var iegādāties Aerify limfodrenāžas zābakus?

Latvijā limfodrenāžas zābakus var iegādāties FIziopreces.lv interneta veikalā.

AERIFY Limfodrenāžas zābaki

Fiziopreces.lv piedāvā arī Aerify limfodrenāžas zābaku nomas pakalpojumu, kas nozīmē, ka pirms produkta iegādes, Jūs varat izmēģināt produktu un tad izlemt par labu pirkumam. Izmēģiniet šo produktu un izdariet gudru izvēli pirms tā iegādes!

Viena atbilde uz “Cik efektīvi ir Aerify limfodrenāžas zābaki?”

  1. Ļoti laba prece. Pats jau lietoju vairākus gadus. Var lietot ne tikai uz kājām, bet arī uz rokām, kas palīdz pēc smagiem treniņiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *