OpenPlace.lv

Esi atvērts jaunām atklāsmēm!

dzimsanas dienas velejumi

Jautri un sirsnīgi novēlējumi dzimšanas dienā

Iedvesmojoši dzimšanas dienas vēlējumi

Vēl gadu vecāks un vēl viens iemesls svinēt! Piešķiriet savai dzimšanas dienas kartītei tālredzīgu pieskārienu kādai no šīm iedvesmojošajām dzimšanas dienas vēlējumiem. Pēc tam pievienojiet savas vēlmes matētai fotokartei modernam un personalizētam pieskārienam.

“Saskaiti savu dzīvi pēc smaidiem, nevis asarām. Skaiti savu vecumu pēc draugiem, nevis gadiem. Daudz laimes dzimšanas dienā!»

“Daudz laimes dzimšanas dienā! Ceru, ka visas jūsu dzimšanas dienas vēlmes un sapņi piepildīsies.»

— Vēlējums jums dzimšanas dienā, lai ko jūs lūgtu, lai jūs saņemtu, lai ko jūs meklētu, lai ko jūs atrastu, lai ko jūs vēlētos, lai tas piepildītos jūsu dzimšanas dienā un vienmēr. Daudz laimes dzimšanas dienā!»

«tevi gaida vēl viens piedzīvojumu pilns gads. Sveiciens, svinot dzimšanas dienu ar pompu un krāšņumu! Novēlot ļoti priecīgu un jautru dzimšanas dienu!»

— Lai šajā dienā pie jums atgriežas prieks, ka esat izplatījies pagātnē. Novēlot jums ļoti laimīgu dzimšanas dienu!»

“Daudz laimes dzimšanas dienā! Tava dzīve tūlīt uzņems ātrumu un iešausies stratosfērā. Nēsājiet drošības jostu un noteikti baudiet ceļojumu. Daudz laimes dzimšanas dienā!»

“Šajā dzimšanas dienā novēlu jums bagātīgu laimi un mīlestību. Lai visi tavi sapņi pārvēršas realitātē un lai dāmai veiksme šodien apmeklē tavas mājas! Laimīgu dzimšanas dienu vienam no saldākajiem cilvēkiem, kādu jebkad esmu pazinis.»

“Lai tevi apdāvina ar dzīves lielākajiem priekiem un nekad nebeigušos svētlaimi! Galu galā tu pats esi dāvana zemei, tāpēc esi pelnījis to labāko. Daudz laimes dzimšanas dienā.»

“Saskaita ne sveces … redz, kādas gaismas tās dod. Skaitiet nevis gadus, bet dzīvi, ko dzīvojat. Novēlot brīnišķīgu laiku priekšā. Daudz laimes dzimšanas dienā.»

“Aizmirsti pagātni; ceri uz nākotni, jo labākās lietas vēl gaidāmas.”

“Dzimšanas dienas ir jauns sākums, svaigs sākums un laiks jaunu centienu īstenošanai ar jauniem mērķiem. Virzieties uz priekšu ar pārliecību un drosmi. Tu esi ļoti īpašs cilvēks. Lai šodien un visas jūsu dienas ir apbrīnojamas!»

— Jūsu dzimšanas diena ir pirmā diena citā 365 dienu ceļojumā. Esi mirdzošais diegs skaistajā pasaules gobelēnā, lai šis gads būtu visu laiku labākais. Izbaudiet braucienu.»

“Esi laimīgs! Šodien ir tā diena, kad jūs ieveda šajā pasaulē, lai būtu svētība un iedvesma apkārtējiem cilvēkiem! Tu esi brīnišķīgs cilvēks! Lai tev dod vairāk dzimšanas dienu, lai piepildītu visus savus sapņus!»

Kad esat atradis ideālu dzimšanas dienas ziņu, iedvesmojieties no šīm lieliskajām dzimšanas dienas kartītēm un idejām, kā padarīt mīļotā cilvēka dienu īpaši īpašu, katrā vecumā:

Smieklīgi dzimšanas dienas citāti labākajam draugam

Dzimšanas dienas ir domātas smieklu un gaviles pilnas. Kad tava bestija atvērs savu dzimšanas dienas kartīti, tu zināsi, kāpēc viņi nevar beigt smaidīt. Paņem kādu no šiem jocīgajiem laimīgajiem dzimšanas dienas citātiem vai sajauc un pieskaņo tos saviem vārdiem, lai lieliskam draugam izlolotu ideālus gaviles, lielisku b-dienu un lieliskus novēlējumus nākamajam gadam. Lai vairāk izbaudītu dzimšanas dienu, uzstādiet dzimšanas dienas foto kabīņu balstus bildēm, kurās smieties liks visi dzimšanas dienas viesi.

“Daudz laimes dzimšanas dienā! Lai jūsu Facebook sienā būtu ziņas no cilvēkiem, ar kuriem nekad nerunājat.”

“Tu šodien esi vecāka par vakardienu, bet jaunāka par rītdienu, laimīga dzimšanas diena!”

“Aizmirsti par pagātni, to nevar mainīt. Aizmirsti par nākotni, to nevar paredzēt. Un aizmirsti par tagadni, es tev tādu nedabūju. Daudz laimes dzimšanas dienā!»

“Cheers tavā dzimšanas dienā. Vienu soli tuvāk pieaugušo apakšbiksēm.»

“Laimīgu dzimšanas dienu vienam no retajiem cilvēkiem, kura dzimšanas dienu varu atcerēties bez “Facebook” atgādinājuma.”

“Daudz laimes dzimšanas dienā! Zini, tu neizskaties tik veca. Bet tad tu arī neizskaties tik jauna.

“Laimīgu dzimšanas dienu cilvēkam, kurš ir gudrs, krāšņs, jocīgs un man ļoti daudz atgādina par sevi … no viena pasakaina čika uz otru!”
“Nekļūsti dīvains, ka kļūsti vecāks! Mūsu vecums ir tikai gadu skaits, ko pasaule mūs priecē!»

«kļūstot vecākam, notiek trīs lietas. Pirmā ir tava atmiņa aiziet, un es nevaru atcerēties abus pārējos. Daudz laimes dzimšanas dienā!»

— Citējot Šekspīru: “partija tu pakaļa nost!”

“Tu esi tikai vienreiz jauns, bet uz mūžu vari būt nenobriedis. Daudz laimes dzimšanas dienā!»

“Tavā dzimšanas dienā es iedomājos pasniegt tev visgriezīgāko dāvanu pasaulē. Bet tad es sapratu, ka tas nav iespējams, jo tu pats esi visgriezīgākā dāvana pasaulē.»

“Laimīgu dzimšanas dienu cilvēkam, kurš ir mūžam jauns!”

“Atkal ir dzimšanas dienas laiks, un wow! Tu tagad esi vesels gads vecāks! Tāpēc klauni apkārt un izklaidējies, lai šo dzimšanas dienu padarītu par savu labāko. Daudz laimes dzimšanas dienā!»

“Vienkārši gribēju būt pirmā, kas tev novēlēja laimīgu dzimšanas dienu, lai es varētu justies pārāka par taviem pārējiem labi gribētājiem. Tātad – laimīgu dzimšanas dienu!»

— Apsveicu ar to, ka esat vēl pieredzējušāks. Nezinu, ko jūs šogad iemācījāties, bet katra pieredze mūs pārveido par cilvēkiem, kādi esam šodien. Daudz laimes dzimšanas dienā!»

“Kad mazie bērni jautā, cik tev gadu ballītē, vajadzētu iet uz priekšu un stāstīt. Kamēr viņi ir izklaidīgi, cenšoties saskaitīt tik augstu, var nozagt kumosu viņu kūkas! Daudz laimes dzimšanas dienā!»

Jauki laimīgas dzimšanas dienas citāti draudzenei vai citai sievietiei

“Novēlot laimes piepildītu dienu un prieka piepildītu gadu. Daudz laimes dzimšanas dienā!»

“Sūtot smaidu par katru savas īpašās dienas mirkli … lai brīnišķīgs laiks un ļoti priecīga dzimšanas diena!”

“Ceriet, ka jūsu īpašā diena atnesīs jums visu, ko sirds vēlas! Lūk, novēlam patīkamu pārsteigumu pilnu dienu! Daudz laimes dzimšanas dienā!»

“Jūsu dzimšanas dienā mēs novēlam jums, lai viss, ko dzīvē visvairāk vēlaties, nāk pie jums tieši tā, kā jūs to iedomājāties vai labāk. Daudz laimes dzimšanas dienā!»

“Nosūtot savam ceļam laimes pušķi … novēlēt ļoti laimīgu dzimšanas dienu!”

“Novēlot jums skaistu dienu ar labu veselību un laimi uz visiem laikiem! Daudz laimes dzimšanas dienā!»
“Tas ir smaids no manis … novēlēt tev dienu, kas atnes tādu pašu laimi un prieku, kādu tu man nes. Daudz laimes dzimšanas dienā!»

“Šajā brīnišķīgajā dienā novēlu jums to labāko, kas dzīvē ir jāpiedāvā! Daudz laimes dzimšanas dienā!»

“Iespējams, es nebūšu jūsu pusē, kopā ar jums svinot jūsu īpašo dienu, bet es gribu, lai jūs zinātu, ka es par jums domāju un novēlu jums brīnišķīgu dzimšanas dienu.”

— Es novēlu, lai visas jūsu vēlmes piepildās. Daudz laimes dzimšanas dienā!»

“Pirms daudziem gadiem šajā dienā Dievs nolēma sūtīt uz zemi eņģeli. Eņģelis bija domāts, lai aizskartu dzīves un tas notika! Laimīgu dzimšanas dienu mans mīļais eņģelis!»

“Nosūtot tev dzimšanas dienas vēlējumu, kas apvīts ar visu manu mīlestību. Lai ļoti priecīga dzimšanas diena!»
— Jums laimīga dzimšanas diena. No labiem draugiem un patiesiem, no veciem draugiem un jauniem, lai veicas arī tev un laimei!»
“Vienkāršas svinības, draugu saiets; te novēlot lielu laimi un prieku, kas nekad nebeidzas.”

“Vienmēr ir cienasts novēlēt laimīgu dzimšanas dienu kādam tik mīļam cilvēkam.”

— Laimīgu dzimšanas dienu vienam no maniem labākajiem draugiem. Lūk, uz kārtējo gadu smieties par mūsu pašu jokiem un viens otru noturēt pie saprāta! Mīli tevi un laimīgu dzimšanas dienu!»

— Šajā īpašajā dienā es tev un tavai dzīvei paceļu tusiņu. Daudz laimes dzimšanas dienā.»

“Tu izskaties jaunāka nekā jebkad! daudz laimes dzimšanas dienā!”

“Ar vārdiem vien nepietiek, lai izteiktu, cik laimīgs esmu tu, svin vēl vienu savas dzīves gadu! Mans novēlējums tev dzimšanas dienā ir tāds, ka tu esi un vienmēr būsi laimīgs un vesels. Nekad nemainies! Daudz laimes dzimšanas dienā, mīļā.

Nespēju noticēt, cik man paveicies, ka esmu atradis tādu draugu kā tu. Tu padari katru manas dzīves dienu tik īpašu. Mans mērķis ir pārliecināties, ka jūsu dzimšanas diena ir viena no visu laiku īpašākajām dienām. Nevaru vien sagaidīt, kad varēšu svinēt kopā ar tevi!»

“Tāds draugs kā tu ir vērtīgāks par skaistāko briljantu. Tu esi ne tikai stiprs un gudrs, bet arī laipns un apdomīgs. Tava dzimšanas diena ir ideāla iespēja parādīt, cik ļoti man rūp un cik pateicīga esmu par tevi savā dzīvē. Daudz laimes dzimšanas dienā!»

“Ceru, ka šodien jūsu ballītē, ar prieku svinot savu labāko dzimšanas dienu, jūs dejojat un citi dzied.”

Dzimšanas dienas vēlējumi draugam vai citam vīrietim

“Ceriet, ka jūsu dzimšanas diena ir tieši tāda pati kā jūs… pilnīgi brīnišķīga.”

“Novēlot dzimšanas dienu, kas ir tikpat brīnišķīga kā tu!”

“Visiem ir dzimšanas dienas. Tu tikai valkā savējo labāk nekā vairums!»

“Tu piedzimi, un pasaule kļuva par labāku vietu.”

“Tu neesi vecāks – tu vienkārši esi izcilāks.”

“Esmu laimīgs, ka man ir tāds čoms kā tu. Priecīga dzimšanas diena, mīļais draugs. Lai tava īpašā diena piesātināta ar laimi un mīlestību!»

“Šodien ir tava diena, dzīvo to tā, it kā tu būtu pasaules karalis, un neiebilsti pret to, ko citi saka, šī diena ir tikai tev! Daudz laimes dzimšanas dienā.»

— Labākie vēlējumi jūsu dzimšanas dienā! Lai tev šodien ir maksimāla jautrība, bet rīt – minimālas paģiras!»

«Tāpat kā smalks vīns, šķiet, ka ar vecumu tev kļūst labāk. Laimīgu dzimšanas dienu, izskatīgs puisis!»

“Hei, dzimšanas dienas puika! ES tev sūtu šo ironisko dzimšanas dienas vēlējumu, jo zinu, ka tu esi pārāk forša parastām cilvēka noskaņām.»

“Kaut kādas mīlestības sūtīšana manas dzīves šarmantākajam cilvēkam. Tu vienmēr iznes no manis labāko. ES nezinu, kā tu to dari, bet es tevi par to mīlu. Daudz laimes dzimšanas dienā.»

“Daudz laimes dzimšanas dienā lieliskam puisim! Tu tik daudz dari citu labā. Ceru, ka savā lielajā dienā varēsi paņemt kādu laiku sev. Tu to esi pelnījis tikpat, cik jebkurš, un vairāk nekā lielākā daļa.»

Īsi un jauki dzimšanas dienas vēlējumi

“Ceriet, ka visi jūsu dzimšanas dienas vēlējumi piepildīsies!”

“Tā ir tava īpašā diena – lien ārā un svini!”

“Novēlot jums lielāko laimes šķēli šodien!”

“Ceru, ka jūsu svinības sagādās daudz laimīgu atmiņu!”

“Mūsu vecums ir tikai gadu skaits, ko pasaule mūs priecē!”

“Izbaudi savu īpašo dienu!”

“Lai ir visu laiku labākā dzimšanas diena!”

“Lai kurp tevi aizvestu nākamais gads, ceru, ka tas būs laimīgs.”

“Diena ir visa tava – izklaidējies!”

“Laimīgu dzimšanas dienu uz manu braucienu vai nāvi. mīli jūs ķekarus!”

“Domājot par tevi dzimšanas dienā un novēlot tev visu laimīgu.”

“Vislabākie vēlējumi tavā dzimšanas dienā – lai tev ir daudz, daudz vairāk!”

“Pasūtiet jums vēl vienu ceļojumu pa sauli!”

– Šodien ir par tevi. Nevaru vien sagaidīt, kad varēšu tevi svinēt visu dienu!»

“Daudz laimes dzimšanas dienā! Lūk, lai nāktu līdzi vairāk dzīves, mīlestības un piedzīvojumu!»

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *