OpenPlace.lv

Esi atvērts jaunām atklāsmēm!

davanas kolegiem

Dāvanas svētkos sadarbības partneriem un klientiem

Vai dāvanas klientiem un sadarbības partneriem Ziemassvētkos joprojām ir aktuālas? Man šķiet, ka ir! Bet ar nosacījumu, ka tās tiešām ir no sirds. Tātad tie nav tipogrāfijā pasūtīti kalendāri, apdrukātas krūzītes vai kaste mandarīnu.

Neatceros, kāpēc, bet atceros, ka vienreiz kopā ar kolēģiem taisījām tiramisu kūkas un dāvinājām tās sadarbības partneriem. Forši bija tas, ka pats process bija jautrs un tā laikā varēja izrunāt dažādas ar darbu saistītas lietas ļoti (ne)darba atmosfērā, kā arī rezultāts bija lielisks – kūkas bija garšīgas un sadarbības partneri priecīgi.

Tad nu idejas tiem uzņēmumiem, kuri nebaidās sasmērēt rokas un vienu vakaru pavadīt īstas Ziemassvētku darbnīcas rosīgajā atmosfērā.

Visas idejas, iedvesmojoties no gardēžiem frančiem

Kas Tev ir nepieciešams:

  • Forša brīvprātīgo komanda
  • Klientu un sadarbības partneru saraksts
  • Recepte
  • Virtuve
  • Kāds, kas uzņemas atbildību par izejvielu un gala rezultāta daudzuma aprēķināšanu
  • Kāds, kas uzņemas atbildību par radošu iesaiņojumu atkarībā no dāvanas satura, protams

Viedtālrunis vai fotoaparāts. Kāpēc? Lasi raksta beigās!

Īsts ievārījums

Ievārījuma vārīšana nemaz nav tik sarežģīta. Esiet radoši – ievārījums var būt no kādām interesantām, vēl neredzētām sastāvdaļām un to maisījumiem vai no šobrīd tik aktuālajiem mandarīniem. Tavs uzņēmums var radoši izpausties, izveidojot interesantas etiķetes un iepakojot ievārījumu. Izvēlies uzņēmuma stila krāsas, formas u. c., esi daudz radošāks iepakošanā, varbūt to var dekorēt ar ļoti futūriskiem elementiem, ja Tavs uzņēmums darbojas tehnoloģiju nozarē. Tici man, neviens no tehnoloģiju uzņēmuma zapti negaidīs un tas arī būs īstais Wow!

Ja ievārījumu klientiem nes no rīta, paķer arī karstas, tikko ceptas bagetes. Mmmm, kā viņiem garšos…

Makarūni

Populārie makarūni var būt lieliska dāvana Tava uzņēmuma partneriem un klientiem. Lai arī tos pagatavot nemaz nav tik viegli, piemēram, šeit ir viena pirmajā skatā diezgan vienkārši pagatavojamu makarūnu recepte. Tikai 1,3 h.

Sacepiet tos Ziemassvētku vai uzņēmuma logotipa krāsās. Tā būs lieliska pieredze visiem dalībniekiem, jo pieļauju, ka gandrīz visi tos gatavos pirmo reizi.

Piparkūkas

Lai cik banāli, bet arī piparkūku cepšana kolektīvā var būt aizraujoša, īpaši, ja kādam ir padomā oriģinālas piparkūku formas un rotājumi.

Tēju izlase

Te gan gatavošana nav nepieciešama, tomēr tēja ir dzēriens, kas garšo gandrīz visiem, it īpaši ziemā. Kopā ar kolēģiem izveido sava uzņēmuma tēju izlasi. Protams, tā ir skaisti un radoši iepakota. Katrai tējai pie iepakojuma vari pievienot kādu interesantu komentāru. Piemēram, piparmētru tēja – apjukušajiem pirmdienas rītiem, meža ogu tēja – kad jāatrod kāds radošs risinājums, baltā tēja – dodama bosam, kas sacepies ne par ko, utt. Vēl labāk, ja šos komentārus, zinot saņēmēja uzņēmumu, vari izveidot individuāli.

Brauniji Ziemassvētku noskaņās

Tev nepieciešama vienkārši labākā brauniju recepte un piparkūku forma. Tad no izceptā braunija vari izveidot dažādas figūras un izdekorēt tās gluži kā piparkūkas.

Ziemassvētku cienasts latviskā garā

Tie var būt arī pīrādziņi vai kliņģerīši. Ja iesaiņojums ir radošs un tos gatavojusi Tava uzņēmuma komanda, Wow! moments neizpaliks.

Tā ir – pilnīgi jebkādu ideju, nedaudz transformējot, iespējams padarīt oriģinālu, to tikpat oriģināli pasniedzot.

BONUSS

Visu šo pasākumu bonuss

Sabildē procesu, sabildē to, kā tapa dāvanas. Tā būs lieliska komunikācija Tava uzņēmuma sociālajos tīklos un mājaslapā.

Otrs bonuss

Lai arī sākumā Tev šķitīs, ka vakaru izbrīvēt ir grūti un varbūt pat nemaz negribas to darīt, pasākuma noslēgumā Tu redzēsi, ka tas bija forši pavadīts vakars ar ļoti daudz pozitīvu emociju.

Trešais bonuss

Jebkuras šīs idejas realizācija Tavam uzņēmumam neko daudz neizmaksās.